Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przygotowujemy przyszłe pokolenie...

Dnia 15 maja naszą szkołę odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 1 „Stokrotka" w Łowiczu. Przedszkolaki chętnie obserwowały jak wygląda zawód kosmetyczki, a dodatkowo mogły korzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Uczennice pierwszej klasy Technik Usług Kosmetycznych wykonywały dzieciom malunki twarzy oraz masaż dłoni, a opiekunowie mogli skorzystać z zabiegu parafinowego. Oprócz zabiegów przedszkolaki otrzymały w prezencie pakiety promocyjne naszej szkoły, aby w przyszłości wiedziały o interesujących kierunkach kształcenia jakie możemy im zaproponować. Na zakończenie otrzymaliśmy podziękowania od pani Dyrektor Przedszkola nr 1 Agnieszki Walczak oraz wychowawcy grupy pani Agnieszki Wójcik – Przyżyckiej, ponad to same dzieci chętnie mówiły, że jeszcze nas odwiedzą.


2019  Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu