Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Promocja szkoły w skansenie w Maurzycach

Uczniowie oraz nauczyciele ZSiPO WŁ w Łowiczu aktywnie promują swoją szkołę, uczestnicząc w różnorodnych akcjach i imprezach organizowanych na terenie miasta, powiatu i województwa. Tym razem (29. 05.) stoisko promocyjne zorganizowane zostało w skansenie w Maurzycach, gdzie na zaproszenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 („Ekonomik") zgromadzili się uczniowie liceów, techników i szkół zawodowych po to, by wziąć udział w czwartej edycji profilaktycznej imprezy plenerowej pod nazwą „SkansenLove".
Impreza miała na celu: promowanie mody na życie bez uzależnień, promocję różnych form spędzania czasu wolnego w powiecie łowickim, budowanie współpracy ze służbami mundurowymi i lokalnymi przedsiębiorcami oraz integrację środowisk łowickich szkół.
Nasza drużyna zachęcała zarówno młodzież, jak i dorosłych do podjęcia nauki na różnych kierunkach kształcenia w systemie dziennym lub zaocznym. Stoisko szkoły wzbogacone było nie tylko materiałami promocyjnymi. Dodatkowo, uczniowie kierunku technik masażysta proponowali każdemu skorzystanie z darmowego masażu karku i pleców.
Promocja naszej szkoły na tym się nie kończy, ciąg dalszy nastąpi już niebawem.


2018  Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu