Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O tym, co w bursie piszczy

W naszej bursie życie tętni pełną parą, warto więc zapoznać się z działaniami podjętymi w placówce od momentu rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019.
Wzięliśmy udział w Zjeździe łowickiego oddziału Stowarzyszenia Szarych Szeregów (27-28. 09). Nasza rola polegała na zapewnieniu obsługi kulinarnej zaproszonych gości. Dzięki samorządowi, pod koniec września chłopcy świętowali swój dzień. Pani Ula zorganizowała warsztaty plastyczne „Jesień liśćmi malowana", na które zaprosiła dzieci
ze Świetlicy Integracyjnej „Słonko". Przeprowadziliśmy zbiórkę na zakup karmy dla psiaków z Pensjonatu w Lasku Brzozowym. Pod kierunkiem pani Agnieszki aktywnie sprawowaliśmy opiekę nad psami. Zbieramy plastikowe korki i książki dla młodzieży z ośrodka resocjalizacyjnego. Zaplanowaliśmy działania na kolejne miesiące. Wkrótce potańczymy
w rytmie zumby i weźmiemy udział w zawodach sportowych na ergometrze wioślarskim
(we współpracy z Łowicką Akademią Sportu). Pracujemy nad organizacją uroczystości upamiętniającej 100-letnią rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości (we współpracy z Dyrekcją ZSiPO WŁ oraz Klubem Seniora „Radość").
Zachęcamy wszystkich do aktywnego wspierania naszych akcji. Cieszymy się, że mamy z kim i dla kogo pracować!


2019  Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu