Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Maseczki dla mieszkańców Łowicza i powiatu łowickiego

W ramach pomocy mieszkańcom Łowicza i powiatu łowickiego w zabezpieczaniu się przed koronawirusem Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Łowiczu mieszczący się przy ul. Ułańskiej 2 w Łowiczu przygotował 500 maseczek wielokrotnego użytku. Maseczki wykonane zostały przez słuchaczki kwalifikacyjnego kursu zawodowego „Rękodzielnik wyrobów włókienniczych" pod kierunkiem nauczyciela haftu Agnieszki Zabost w ramach lekcji tzw. „zdalnych".

Dotychczas Zespół Szkół wspólnie z Biblioteką Pedagogiczną w Skierniewicach Filią w Łowiczu uczestniczył w wydawaniu maseczek przekazywanych przez Marszałka Województwa Łódzkiego. Z uwagi na to, że w dalszym ciągu istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej maseczka staje się nieodzownym elementem ubioru.

Maseczki rozdawane będą bezpłatnie w poniedziałek 11 maja br. od godz. 9.00.

 

 


2020  Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu