Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XI Wojewódzki Finał Konkursu Wiedzy i Sprawności Fizycznej

XI Wojewódzki Finał Konkursu Wiedzy i Sprawności FizycznejW dniu 18 maja 2012 r. nasza Szkoła wzięła udział w "XI Wojewódzkim Finale Konkursu Wiedzy i Sprawności Fizycznej w Zakresie Ratownictwa Medycznego, Spraw Obronnych oraz Bezpieczeństwa Publicznego" w Tomaszowie Mazowieckim.

Czytaj więcej...

Rajd rowerowy w ramach akcji "Odjazdowy Bibliotekarz"

Rajd rowerowy w ramach akcji Nasza Szkoła, razem z Biblioteką Pedagogiczną w Skierniewicach – Filią w Łowiczu, zorganizowała w po raz pierwszy w Łowiczu rajd rowerowy, w ramach akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”.

Czytaj więcej...

II Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Męskich Szkół Policealnych

II Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Męskich Szkół Policealnych9 marca, odbył się II Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Męskich Szkół Policealnych prowadzonych przez Samorząd Województwa Łódzkiego w Łodzi.

Czytaj więcej...

Lwowskie jasełka

Lwowskie jasełkaW piątek 13 stycznia br. o godzinie 11:00 grupa taneczna z Ukrainy wystawiła w naszej szkole spektakl "Lwowskie jasełka".

Czytaj więcej...

Europejski dzień wiedzy o antybiotykach

Europejski dzień wiedzy o antybiotykachW dniu 18 listopada 2011 roku w Szkole Policealnej Samorządu Województwa Łódzkiego im. M. Kopernika w Łowiczu po raz pierwszy zorganizowano ,,Europejski dzień wiedzy o antybiotykach''.

Czytaj więcej...

Dzień edukacji narodowej

Dzień edukacji narodowejDnia 13 października 2011 roku odbyły się w Filharmonii Łódzkiej wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej...


2019  Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu