Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dbamy o ząbki od małego

Dbamy o ząbki od małegoW nowym roku szkolnym uczennice Łowickiego CKU (ul. Ułańska 2) na kierunku Asystentka
Stomatologiczna wznowiły akcję 'Dbamy o ząbki od małego'. Akcja miała na celu promowanie właściwej higieny jamy ustnej.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka

Dzień DzieckaW środę 12.06.2013r. odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka.
Gośćmi naszej Szkoły byli wychowankowie internatu przy Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Łowiczu. Imprezie towarzyszyły gry i zabawy sportowe, grill oraz słodkie upominki.

Czytaj więcej...

Dbamy o ząbki od małego

Dbamy o ząbki od małegoSzkoła Policealna Samorządu Łódzkiego w Łowiczu prowadzi aktywną współpracę ze środowiskiem lokalnym.

Czytaj więcej...

Rajd rowerowy - "Odjazdowy Bibliotekarz"

Rajd rowerowy - Biblioteka Pedagogiczna w Skierniewicach Filia w Łowiczu wspólnie ze Szkołą Policealną Samorządu Województwa Łódzkiego w Łowiczu po raz drugi organizowali rajd rowerowy „Odjazdowy Bibliotekarz”.

Czytaj więcej...

Dzień Otwartych Drzwi

Dzień Otwartych DrzwiW środę 10 kwietnia br. odbył się "Dzień Otwartych Drzwi". Wszyscy zainteresowani mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną i warunkami kształcenia w naszej Szkole. Przybyli goście mieli okazję zwiedzić Szkołę, obejrzeć lekcje naszych uczniów.

Czytaj więcej...

Podsumowanie I etapu projektu "Czas na e-learning"

Podsumowanie I etapu projektu W dniu 27 marca br. odbyło się uroczyste podsumowanie I etapu projektu "Czas na e-learning -efektywny program poradnictwa zawodowego on-line".

Czytaj więcej...

IX Skierniewicki Salon Edukacyjny

IX Skierniewicki Salon EdukacyjnyW hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Skierniewicach (ul. Pomologiczna 10) 20 marca zorganizowany został Skierniewicki Salon Edukacyjny „In Future”.

Czytaj więcej...

V Kiermasz Edukacyjny

V Kiermasz Edukacyjny"Edukacja - jest w niej ukryty skarb..." - pod takim hasłem odbył się V Kiermasz Edukacyjny w Łowiczu, organizowany przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Skierniewicach, pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Łódzkiego - Witolda Stępnia.

Czytaj więcej...


2019  Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu