Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016W dniu 24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016, podczas którego rozdane zostały świadectwa ukończenia szkoły dla kierunków: technik masażysta, technik farmaceutyczny, technik usług kosmetycznych, higienistka stomatologiczna oraz opiekun medyczny.

Czytaj więcej...

Zakończenie zajęć florystów

Zakończenie zajęć florystówW miniony weekend pierwsza grupa kursu Florysta zakończyła zajęcia. Oto kilka prac, które, zostały wykonane przez uczestniczki tego kursu.

Czytaj więcej...

Florystyka komunijna

Florystyka komunijna Pierwsza Komunia Święta, to ważny moment w życiu dziecka i warto zadbać o jego odświętną oprawę. Florystyka komunijna, to wianuszki, bukiety, dekoracje stołu, świec, ołtarza. Kilka propozycji na tę uroczystość przygotowały uczestniczki kursu Florysta.

Czytaj więcej...

Piknik Europejski Osób Niepełnosprawnych i Trzeciego Wieku 2016

Piknik Europejski Osób Niepełnosprawnych i Trzeciego Wieku 2016

W dniu 6 maja 2016r. na Muszli koncertowej na łowickich Błoniach odbył się Piknik Europejski Osób Niepełnosprawnych i Trzeciego Wieku 2016. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z kierunku technik masażysta, a opiekunami byli Justyna Baranowska, Sylwia Grzegorek-Kuza i Bożena Bartosiewicz. Była to forma prezentacji stowarzyszeń działających na terenie naszego miasta, a dla nas kolejna akcja promocyjna szkoły.

Czytaj więcej...

Konferencja podsumowująca udział w projekcje w ramach programu Erasmus +

Konferencja podsumowująca udział w projekcje w ramach programu Erasmus +

Po prawie roku wytężonej pracy nadszedł czas na podsumowania udziału uczniów i absolwentów naszej szkoły w programie Erasmus+. W tym miejscu, warto wspomnieć, że nasz projekt zdobył 98p na 100 możliwych i otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie 33 846€.

Czytaj więcej...

Transplantacje narządów – Niezwykła dziedzina medycyny

Transplantacje narządów – Niezwykła dziedzina medycynyW dniu 19 kwietnia 2016r. w naszym Centrum odbyła się Sesja popularno-naukowa na temat: Transplantacje narządów – Niezwykła dziedzina medycyny. Prowadził ją pan mgr Zbigniew Wojda koordynator ds. transplantacji przy współudziale pani Krystyny Rutkowskiej, pacjentki, która 13 lat żyje z przeszczepioną wątrobą w bardzo dobrej kondycji.

Czytaj więcej...

VIII Kiermasz Edukacyjny w naszej Szkole

VIII Kiermasz Edukacyjny w naszej SzkoleW Łowickim Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu, w dniach 8 – 9 kwietnia 2016r. odbył się VIII Kiermasz Edukacyjny „ kompetencje kluczowe - rozwój i perspektywa”. Kiermasz zaszczycili znakomici goście : ks. prof. dr hab. Andrzej Franciszek Dziuba bp ordynariusz Diecezji Łowickiej , ks. dr hab. Wojciech Osial   biskup pomocniczy Diecezji Łowickiej...

Czytaj więcej...

Sesja popularno – naukowa „ W 75 Rocznicę Akcji AB w Łowiczu”

Sesja popularno – naukowa „ W 75 Rocznicę Akcji AB w Łowiczu”W dniu 1.kwietnia 2016r. odbyła się w naszym Centrum sesja popularno – naukowa „ W 75 Rocznicę Akcji AB w Łowiczu”. Sesja odbyła się w ramach 880 – lecia Łowicza. W roli prelegentów wystąpili Aleksander Niebudek, Marek Wojtylak oraz dyrektor ŁCKUWŁ w Łowiczu Tadeusz Żaczek.

Czytaj więcej...

Dzień otwarty

Dzień otwarty W dniu 14 marca 2016r. w naszej szkole odbył się „Dzień otwarty", w godzinach 11:00 – 18:00. Zorganizowana została wystawa wyrobów wikliniarskich i stroików wielkanocnych wykonana przez słuchaczy ŁCKU. Osoby zainteresowane miały możliwość obejrzenia pracowni zawodowych, skorzystania z usług naszych uczniów i słuchaczy: technika masażysty, technika usług kosmetycznych i higienistki stomatologicznej oraz skosztowania zdrowej żywności.

Czytaj więcej...


2019  Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu