Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień otwarty

W dniu 14 marca 2016r. w naszej szkole odbył się „Dzień otwarty", w godzinach 11:00 – 18:00. Zorganizowana została wystawa wyrobów wikliniarskich i stroików wielkanocnych wykonana przez słuchaczy ŁCKU. Osoby zainteresowane miały możliwość obejrzenia pracowni zawodowych, skorzystania z usług naszych uczniów i słuchaczy: technika masażysty, technika usług kosmetycznych i higienistki stomatologicznej oraz skosztowania zdrowej żywności. „Dzień otwarty" zainteresował i przyciągnął dużą ilość osób - przyszłych uczniów.


2019  Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu