Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Marianna Zdziarska 100 lat

Marianna Zdziarska 100 latDnia 10 sierpnia 2018 roku nasza była pracownica Marianna Zdziarska obchodziła swoje setne urodziny. Z tej okazji do mieszkania pani Marianny na osiedlu Noakowskiego udała się delegacja naszego Zespołu Szkół. Dyrektor Tadeusz Żaczek, nauczyciele Monika Sibielak i Adam Kalinowski złożyli jej życzenia oraz wręczyli pamiątkowe podziękowania i kwiaty.

Czytaj więcej...

Festyn w Chąśnie

 Festyn w Chąśnie W niedzielę 1 lipca br. nauczyciele p. Karolina Nalbert i p. Adam Kalinowski uczestniczyli w festynie w Chąśnie, gdzie promowali nasza szkole i kierunki kształcenia. Najmłodsi mieszkańcy gminy mieli okazję uczestniczyć w pokazie dbania o higienę jamy ustnej, dorośli natomiast poznawali nowe kierunki nauki.

Czytaj więcej...

Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018W piątek 22 czerwca 2018 r. zakończył się rok szkolny. W uroczystości wręczenia świadectw szkolnych wzięli udział uczniowie kierunku technik masażysta, technik farmaceutyczny, technik usług kosmetycznych, higienistka stomatologiczna.

Czytaj więcej...

Dni Łowicza

Dni ŁowiczaPodczas Dni Łowicza nasza szkoła promowała kierunki kształcenia. Na stoisku odbywały się warsztaty wikliniarskie. Osoby chętne mogły spróbować swoich sił w wyplataniu koszyka.

Czytaj więcej...

Piknik na Blichu

Piknik na BlichuW niedziele 10 czerwca 2018 r. w Zespole Szkol Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Łowiczu odbył się III Piknik na Blichu. Nasza placówka prezentowała ofertę kształcenia w szkole dziennej, zaocznej i na kwalifikacyjnych kursach zawodowych. Dużą popularnością cieszyły się masaże karku oraz warsztaty haftu.

Czytaj więcej...


2019  Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu