Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dni Otwarte1

XIX Targi Edukacyjne w Łowiczu

 XIX Targi Edukacyjne w Łowiczu20 marca br. młodzież z Bursy SWŁ w Łowiczu wraz z wychowawcami wzięła udział w XIX Targach Edukacyjnych, organizowanych pod patronatem Starostwa Powiatowego w Łowiczu. Bursowa oferta skierowana była w stronę uczniów, kończących edukację na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjalnej.

Czytaj więcej...

Kosmetyczki w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu

Kosmetyczki w Powiatowym Urzędzie Pracy w ŁowiczuW dniu 19.03.2019r. dziewczęta drugiego roku TUK oraz słuchaczki KKZ brały udział w spotkaniu, które zorganizowałam w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu w sprawie dofinansowań do otworzenia własnych działalności gospodarczych.

Czytaj więcej...

Eko – pokaz, czyli pokaz mody ekologicznej

Eko – pokaz, czyli pokaz mody ekologicznej18 marca br. Młodzieżowa Rada Bursy zorganizowała pokaz mody ekologicznej, w którym wystąpiły dzieci i młodzież z Internatu SOSz-W oraz Świetlicy Integracyjnej ,,Słonko".

Czytaj więcej...

Mistrzostwa w Ergometrze Wioślarskim

Mistrzostwa w Ergometrze Wioślarskim W poniedziałek 18 marca br. na terenie naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Powiatu Łowickiego Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Ergometrze Wioślarskim.

Czytaj więcej...

Targi Edukacyjnyjne w Skierniewicach

Targi Edukacyjnyjne w SkierniewicachW poniedziałek 11 marca 2019 r. uczennice technika masażysty, technika usług kosmetycznych wraz z opiekunami uczestniczyli w Targach Edukacyjnych w Skierniewicach. Nasza szkoła prezentowała ofertę zawodów w systemie dziennym i zaocznym.

Czytaj więcej...

Pszczelarz

PszczelarzW dniu 9 marca dyrektor Tadeusz Żaczek był gościem Zebrania Sprawozdawczego mazowieckiego związku Pszczelarzy, które odbyło się w Łowiczu przy ul. Kaliskiej 5.

Czytaj więcej...

Targi Kosmetyczne Global Expo-Beauty

Targi Kosmetyczne Global Expo-Beauty W sobotę 09.03.2019r. słuchaczki kursu technik usług kosmetycznych uczestniczyły w Targach Kosmetycznych Global Expo-Beauty Forum w Warszawie.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet w pracowni kosmetycznej

Dzień Kobiet w pracowni kosmetycznejMaseczki na twarz, henna na rzęsy i brwi, parafina na ręce oraz profesjonalny makijaż – z takich atrakcji skorzystały dziewczęta z Bursy SWŁ, oddając się w ręce słuchaczek naszej szkoły, kształcących się na kierunku technik usług kosmetycznych...

Czytaj więcej...

Lekcje masażystów cz.2

Lekcje masażystów cz.2Doskonalenie umiejętności opracowywania masażem klasycznym kończyny górnej i dolnej oraz masażem kosmetycznym twarzy.

Czytaj więcej...

Pierwszy efekt realizacji zadania z Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na rok 2019

Pierwszy efekt realizacji zadania z Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na rok 2019Pierwszy efekt realizacji zadania z Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na rok 2019. Wycinka drzew na działce przy ul. Ułańskiej 2, na której będzie zmodernizowane za 300 tys. złotych boisko dla młodzieży szkolnej oraz dla społeczności lokalnej.

Czytaj więcej...

Lekcje masażystów cz.1

Lekcje masażystów cz.1Wykonywanie masażu leczniczego grzbietu.

Czytaj więcej...


2019  Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu