Rozwój regionalny w dziedzinie pszczelarstwa w ramach projektu BeeLieve – zaproszenie

Zapraszamy na wyjątkowe seminarium poświęcone tematowi „Rozwój regionalny w dziedzinie pszczelarstwa” w ramach projektu BeeLieve! To niepowtarzalna okazja, aby dowiedzieć się więcej o znaczeniu pszczół dla naszego ekosystemu, zrównoważonym pszczelarstwie oraz najnowszych inicjatywach wspierających rozwój pszczelarstwa w naszym regionie.

📅Data: 8 lipca 2024

🕒Godzina: 14:00 – 16:00

📍Miejsce: Centrum Konferencyjne, Łódzka Izba Rolnicza, Beskidzka 124, 91-610 Łódź

Program seminarium obejmuje:

👉Wprowadzenie do projektu BeeLieve: cele i założenia projektu, partnerzy projektu

👉Ukonstytuowanie Grupy Regionalnych Interesariuszy.

👉Stan polityki i rozwoju regionalnego w dziedzinie pszczelarstwa: (dyskusja na temat wyzwań i możliwości rozwoju pszczelarstwa w regionie, doradztwo i szkolenia, współpraca z organizacjami pszczelarskimi).

⁉️Dlaczego warto wziąć udział?

Projekt BeeLieve ma na celu wspieranie rozwoju regionalnego w dziedzinie pszczelarstwa poprzez:

🌼Wymianę dobrych praktyk: Projekt będzie promował wymianę dobrych praktyk w zakresie polityki i rozwoju regionalnego w dziedzinie pszczelarstwa pomiędzy 5 regionami partnerskimi.

🤝Wspieranie współpracy: Projekt będzie wspierał współpracę pomiędzy pszczelarzami, instytucjami badawczymi, organizacjami pozarządowymi i decydentami politycznymi w celu opracowania i wdrożenia innowacyjnych rozwiązań dla wyzwań, przed którymi stoi sektor pszczelarski.

🌟Rozwijanie umiejętności: Projekt będzie rozwijał umiejętności pszczelarzy i innych osób zaangażowanych w sektor pszczelarski poprzez szkolenia, warsztaty i inne działania edukacyjne.

🐝Promowanie pszczelarstwa: Projekt będzie promował pszczelarstwo jako zrównoważoną i opłacalną działalność, która przyczynia się do rozwoju regionalnego i ochrony środowiska.

Dołącz do nas i pomóż nam chronić pszczoły oraz wspierać rozwój regionalny!

Nie możemy się doczekać, aby powitać Was na seminarium!

Zapewniamy transport z Łowicza w obie strony.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie uczestnictwa u koordynatora projektu p. Adama Kalinowskiego pod numerem 46 837 58 85.

https://pl-pl.facebook.com/policealnalowicz